Ланцюгові талі виробництва Складова Техніка (Болгарія)

Ланцюгова таль електрична Болгарія необхідна для функціонування як єдиний незалежний механізм або для того, щоб її можна було вбудувати в іншу систему, машину чи обладнання. При комплектації легких козлових кранів, кранів-блоків, консольних кранів, модульних кранових конструкцій використовують ланцюгові електричні талі.

Електричний канатний тельфер виробництва Складова Техніка (Болгарія)

Вироблені в Болгарії електротельфери являють собою підвісні вантажопідйомні пристрої, що мають електричний привід і забезпечують високу швидкість при підйомі і переміщенні вантажу по складу. Для підняття вантажів електротельфер зазвичай використовує потужний двигун.

Тельфер, що виробляється в Болгарії, складається з наступних елементів:

  1. Електродвигун – для здійснення процесів підйому вантажу, який приводиться в дію асинхронним електродвигуном, що має вбудоване конічне гальмо і ротор. Такий механізм спрацьовує, коли під тиском відбувається дія спіральної пружини.
  2. Планетарний редуктор, необхідний зниження показників швидкості двигуна до показників, які будуть прийнятні для барабана на даний момент.
  3. Муфта, що служить для безперервної передачі моменту, що крутить, який буде передаватися від електродвигуна до осі редуктора.
  4. Барабан і канатоукладач, що служать для правильної та точної намотування каната на спіральні жолоби барабана.
  5. Корпус, що є цільно-зварювальною конструкцією підйомного механізму, яка спеціально приєднується до поздовжніх та профільних рейкових шляхів.
  6. Гакова підвіска, що гарантує надійність та точність передачі несучих деталей та зусилля навантаження через гак до гілок вантажного каната.
  7. Пульт керування, необхідний для здійснення різних операцій з дистанційної панелі та ключа панелі керування
  8. Механізми пересування, які можуть бути як із ручним, так і з електричним переміщенням.


Пересувна електрична таль – механізм для опускання або підйому вантажу, який підвішений на гак талі. Вони різняться за своєю конструкцією: можуть бути ручні талі, а можуть бути електричні – електроталі. Найчастіше таль електрична, яка може бути змонтована за допомогою електричної каретки – це електричний тельфер. Така таль забезпечує зручність виконання різних вантажно-розвантажувальних робіт, а також може розвивати більшу швидкість операцій.


Електричний тельфер можна використовувати як складову частину вантажопідіймальних кранів, а також самостійний механізм для підйому вантажів. Електричні тельфери складаються з наступних конструктивних частин: редуктора, гальма, барабана чи зірочки, простого блокового механізму та інших елементів.


Ланцюгова таль електрична Болгарія має гарні експлуатаційні властивості: широкі можливості для застосування, невелика вага та малі розміри. Свої лідируючі позиції електрична таль зайняла в класі механізмів, які мають невелику вантажопідйомність.