Захоплювачі (затискачі) вантажопідйомні - це пристрої та механізми, призначені для утримання вантажів, стропування яких звичайним способом утруднене або неможливе. Пристрої бувають ручними та автоматизованими, з усілякими пристроями. Вони не відрізняються універсальністю та призначені для вузького застосування.


Існують захоплювачі для підйому та переміщення листа прокату, канатів, труб, бетонних кілець, піддонів, бочок, контейнерів, сходових маршів тощо. Причому вантажі можна піднімати та переносити у горизонтальному та вертикальному положенні.

Захоплювачі вантажні: ціна, продаж та доставка

Наша компанія надає Вам широкий вибір вантажопідйомних захоплювачів для металу, бетону, деревини. Купити вантажні захоплювачі можна у компанії "Гутман-Україна" за доступною ціною.

Простота експлуатації – основна перевага вантажних захоплювачів. Наприклад, захоплення, яким відразу чіпляють за край листа металу зручніше, ніж канатні стропи, що попередньо пропускаються під листом. При складуванні металевого листа набагато швидше відчепити захоплювач, ніж звільняти з-під листа стропи.


Для переміщення стандартизованих виробів, таких як 20-ти та 40-футові морські контейнери, у комплекті з лінійною траверсою використовуються контейнерні захвати. Вони дозволяють підняти контейнер за верхні або нижні вантажопідйомні гнізда без болтових з'єднань та залучення дорогих гідравлічних пристроїв.


Наступна лінійка – захоплення для бочок, фіксація яких здійснюється або по корпусу, або за борт. Захоплення, що фіксують бочку по колу, можуть мати механізм перевороту, що дає можливість переливати її вміст в іншу тару.