Підйомний стіл – це вид підйомно-транспортного обладнання, що має основу – вантажну платформу. Він оснащений шарнірно-важільным механізмом та спеціальним розсувним приводом. Розсувний привід підйомного столу заснований на роботі додаткових та основних силових гідроциліндрів.


Розрізняють такі типи підйомних столів: столи зі здвоєними ножицями, столи ножичного типу, навантажувальні платформи, низькорамні столи та столи, що забезпечують більшу висоту підйому. Столи можна встановлювати як у поглиблення, так і на рівні підлоги. Експлуатуються вони усередині приміщень та на вулиці, що забезпечує універсальність їх використання.


Використання підйомного столу має ряд переваг:

  • Можливість виконання операцій із забезпечення подачі вантажно-розвантажувальних робіт та виробів на складальний конвеєр.
  • Устаткування виконане зі сталі, що забезпечує високий рівень надійності.
  • Для підняття стільниці на певну висоту, необхідно лише одне натискання ноги на спеціальну педаль. Педаль дозволяє керувати гідравлічним підйомним столом.
  • Можливість ручного керування для контролю спуску столу.


Основне навантаження розподіляється на поршень, що оберігає працюючого оператора від травм.
Безмежні способи застосування підйомні столи мають у здійсненні таких операцій: використання як ліфт вантажного, навантаження та розвантаження вантажних автомобілів, підйом автомобілів для їх технічного обслуговування та ремонту, вирівнювання положення вантажів щодо підйомного столу, оснащення робочих місць у різних галузях промисловості, автоматична та ручна укладання вантажів.


При покупці підйомного столу обов'язково звертайте увагу на гідравліку, конструкцію, статику та електроніку обладнання, щоб забезпечити надійність та тривалий термін служби такого обладнання.

 

Підйомний гідравлічний стіл


Підйомний гідравлічний стіл – це вид підйомного транспорту, який виконує всі свої корисні функції у процесі вантажно-розвантажувальних робіт. Найважливіший елемент конструкції підйомного столу – це підйомна вантажна платформа. У конструкцію включені основні та додаткові гідроциліндри, які забезпечують роботу розсувного приводу гідравлічного підйомного столу.


Розрізняють такі типи підйомних гідравлічних столів: підйомні столи ножичного типу; низькорамні столи; столи, що мають здвоєні ножиці у своїй конструкції; навантажувальні платформи; столи, які можуть забезпечувати підйом на значну висоту.


Переваги використання гідравлічних підйомних столів:

  • Конструкція підйомного обладнання виконується з литої сталі, що забезпечує додаткову надійність під час експлуатації обладнання.
  • Можливість передачі всіх елементів вантажно-розвантажувальних робіт на спеціалізований конвеєр, що виконує складальну функцію.
  • Можливість керування гідравлічним підйомним столом за допомогою спеціальної педалі.
  • Розподіл основного навантаження на поршень, щоб уникнути випадкових травм.


Існує досить багато способів використання гідравлічних столів: можливість розвантаження та завантаження на автомобіль необхідного вантажу, використання столу як вантажопідйомний ліфт, можливість підйому автомобілів для проведення ремонту та операцій з технічного обслуговування, можливість ручного або автоматичного укладання вантажів, вирівнювання вантажу щодо гідравлічного столу.


Для довговічної та надійної служби, при покупці гідравлічний підйомний стіл необхідно ретельно оглянути, щоб переконатися у його працездатності. Необхідно звертати увагу на технічні характеристики та експлуатаційні можливості столу, а також особливості його конструкції.