Монтажні блоки Поліспасти. Системи гакових підвісок з монтажними блоками.

Поліспасти (блоки монтажні) – це елементи вантажопідйомних механізмів, які забезпечують певний виграш у зусиллі для підняття вантажу, але знижують швидкість їх руху. Моделі поліспастів відрізняються між собою за вантажопідйомністю, діаметром та типом канатного жолоба, за кількістю підшипників, типом гакової підвіски, системою фіксації каната та іншими характеристиками.

«Гутман-Україна» також пропонує різні за конструкціями гакові підвіски, які в парі з монтажними блоками складають ефективні поліспаст-системи.


Система монтажних блоків, підійде для різних цілей: одинарний блок для створення лебідки або здвоєна система поліспастів, яка дозволить Вам проводити тривалі такелажні роботи не витрачаючи на підйом «ваги» значні сили.
По суті, монтажний блок – це захищений сталевим корпусом поліспаст, який розрахований на роботу за «важких» умов, наприклад, на будівельних об'єктах або на складі оптової торгівлі.


Завдяки своїй конструкції, запропоновані в «Гутман-Україна» монтажні поліспасти мають максимально високий ККД і тривалий час напрацювання на відмову. До цього можна додати, що захищені кожухом монтажні блоки мають відносно невелику вагу.

.