СИСТЕМИ ВИМІРЮВАННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ НАВАНТАЖЕННЯ


Tractel - світовий лідер у галузі виробництва промислових динамометрів та обмежувачів навантаження. Лінійка dynafor™ є ідеальним рішенням для моніторингу підйомних систем, контролю навантажень на підприємствах, контролю зусилля натягу в лініях електропередачі та контактної мережі, а також тросів вантових мостів. Завдяки широкому діапазону вантажопідйомності від 20 кг до 250 т рішення Tractel надійні та довговічні, а також можуть бути налаштовані для інтеграції з існуючою підйомною системою.

Асортимент приладів для вимірювання та контролю навантаження дуже великий і включає:


dynafor™: промислові стандарт точних динамометрів та моніторингу навантаження
handifor™: легкий, компактний та призначений для вимірювання невеликих навантажень
dynasafe™: повний спектр систем контролю механічних та електричних навантажень та систем моніторингу навантаження
dynaline: рішення, призначене для анкерних ліній
dynarope: вимірювання зусилля натягу канатів діаметром від 5 мм до > 36 мм.
dynaplug: електронний анкерний тестер із зусиллям до 5 т

Динамометри Tractel ідеально підходять для використання в різних галузях промисловості, включаючи будівництво та технічне обслуговування щогл, залізниць, аеропортів, будівництва та на мостових кранах. Вони працюють навіть у найсуворіших умовах. Пристрої розроблені компактними та легкими, поміщеними у міцний алюмінієвий корпус. Конкретні приклади включають використання нашого dynafor™ для зважування промислових кондиціонерів до їх підйому на дах за допомогою вертольота. Завдяки додаванню нашого додаткового програмного забезпечення для моніторингу можливий повний запис дій та управління ними в реальному часі.

 

Цифровий динамометр dynafor LLX2 ідеально підходить для використання в енергетичному секторі, особливо для контролю сил натягу на безпечній відстані при виробництві лопатей ротора вітряних турбін. Крім того, на наше обладнання покладаються під час продажу сталі з використанням нашого динамометра dynafor™ LLZ2 з вбудованим дисплеєм. Обидва пристрої ідеально підходять для зважування та перевірки товарів, що надходять.

 

Dynafor™ можна використовувати як самостійний пристрій, так і в поєднанні з радіодисплеєм, що використовує технологію ZigBee 2,4 ГГц. Його можна використовувати у складних завданнях, що вимагають до 8 датчиків навантаження, що працюють одночасно. Це вигідно в тих випадках, коли потрібно, щоб особливо велике навантаження було рівномірно розподілено між декількома підйомними пристроями. Відмінною рисою Dynafor є його виняткова точність. Кожен dynafor™ відкалібрований та відрегульований з використанням випробувального обладнання з повною простежуваністю та має точність 0,1% -0,5% всього діапазону вимірювання залежно від моделі.