Спеціальне вантажопідйомне обладнання

Сучасні конструкторські рішення, втілені в інноваційні вантажопідйомні механізми, полегшують роботу з важким великогабаритним, вантажем нестандартної форми та значно знижують трудовитрати. Спеціальне вантажопідйомне обладнання розроблено для вирішення завдань, з якими обладнання загального призначення впоратися важко.


Монтаж або демонтаж кран-балки в забудованому цеху з легкістю виконають два самохідні електричні вантажні візки, що працюють узгоджено від пульта управління оператора.
Підйомник залізничних поїздів, що складається із системи домкратів, зможе плавно підняти весь поїзд цілком для проведення оперативного технічного обслуговування або ремонт.

 

Гідравлічні мобільні підйомні столи, платформи легко піднімають і транспортують нестандартний вантаж з будь-якого місця до призначеного транспортного засобу без застосування кранової техніки.
Траверса, що обертається - це пристосування, яке акуратно поверне вантаж на обрану сторону і дбайливо зафіксує в потрібному положенні для подальшої роботи з ним.