В Україні з'явилася велика кількість кранової техніки імпортного виробництва. Обслуговування імпортної техніки передбачає використання імпортних канатів відповідних характеристик та якості. Торговий Дім "Гутман-Україна" готовий поставити імпортні канати Європейських виробників VEROPE та CASAR будь-яких типорозмірів та для будь-яких галузей використання.

Ми пропонуємо оригінальні канати для автокранів, баштових і мобільних кранів, вантажопідйомних кранів (мостових. козлових), бурових установок, пасажирських ліфтів. підйомників та лебідок.

 

Вантажний канат сталевий, вироблений з дотриманням всіх ГОСТ і стандартів якості широко застосовується в лебідках та талях, тельферах встановлюваних на складах та у виробничих цехах. Якщо ви прийняли рішення придбати сталевий канат виробників СНД за ДЕРЖСТАНДАРТом можете заздалегідь вивчити асортимент цієї товарної категорії на нашому сайті.

Багатопрядні вантажні канати для автомобільних кранів Liebherr, Terex Demag, Grove, Tadano Faun


На автокранах імпортного виробництва, на вантажній лебідці основного та додаткового підйому, використовуються сталеві канати CASAR, Oliveira SáWDI-Python та ін. При виборі каната на заміну багато споживачів орієнтуються тільки на діаметр. Діаметр є важливим, але не єдиним показником при виборі каната. Крім цього, обов'язково потрібно враховувати конструкцію, тип, напрямок звивки, матеріал сердечника і т.д.

Рекомендації щодо встановлення вантажних канатів. Чому варто замінити вантажний канат?

Розриви ниток вантажного каната свідчать, що термін його служби закінчився і подальша його експлуатація не є безпечною. Тому рішення про заміну вантажного каната буде правильним.


Під час візуального огляду вантажного каната ми бачимо лише стан зовнішніх видимих частин. У поперечному перерізі вантажного каната зовнішні дроти становлять лише близько 40 % всього перерізу, і лише половина цих зовнішніх дротів видно. Це означає, що при візуальному огляді каната ми можемо розглянути його стан лише на 20%, і ми можемо лише сподіватися, що решта 80% перебуває у такому ж таки хорошому стані. Найчастіше видима частина вантажного каната виглядає чудово. У той час як величезна кількість розривів дротів приховані у невидимій частині. Такі вантажні канати з внутрішніми розривами дротів вкрай небезпечні і потребують термінової заміни.