Купити таль ручну


Ручні талі застосовуються для проведення більшості робіт з вантажами, де не потрібні високі темпи роботи та швидке піднесення вантажів. Вони стануть незамінними за відсутності електрики на площах з обмеженим простором.

Таль ручна ланцюгова дозволяє піднімати вантажі вагою до 5 тонн без застосування електроенергії, використовуючи лише м'язову силу людини. Зусилля через ланцюг передається вантажу, який є важелем. Таль має дуже невелику вагу та габарити, що дозволяє дуже легко переносити чи транспортувати її до місця роботи.


За типом приводного механізму ці вантажопідйомні пристрої ділять на важельні талі і талі ланцюгові. У талі першого виду використовується важіль. При натисканні на нього трос починає намотуватись на котушку, і вантаж піднімається. Такі пристрої можна використовувати не тільки для підйому вантажів, але і для демонтажу металевих профілів або дерев'яних конструкцій. Ланцюгова таль має 2 ланцюги (тягова та вантажна). Підвішується на балку або трос, найчастіше на значній відстані від землі. Стропи кріпляться на гаку, а робітник тягне тяговий ланцюг доти, доки вантаж не буде піднятий на потрібну висоту.

 

Конструкція ланцюгової ручної талі

 

Залежно від типу редуктора, що використовується в конструкції, випускаються ланцюгові талі шестеренні, що забезпечують високу швидкість, і черв'якові, для яких характерна підвищена точність ходу.


Ручні ланцюгові талі можуть бути пересувними та стаціонарними, в яких не передбачено механізм пересування та візок. Стаціонарна таль забезпечує лише вертикальні переміщення вантажів. Пересувна таль ланцюгова здатна переміщати вантажі у вертикальному та горизонтальному напрямках.

Постачання та ціна на талі ручні

 

Гутман-Україна пропонує широкий асортимент вантажопідйомного обладнання та підйомно-тягових пристроїв власного виробництва «Gutman», а також є постачальником обладнання інших виробників.

Придбана в нашій компанії ручна таль за найкращою ціною, ми гарантуємо безпеку проведення робіт завдяки надійності вантажних конструкцій. Вся продукція постачається з необхідними свідченнями про проходження випробувань.