Стяжні ремені та талрепи

Стяжні системи для вантажів - сучасні та надійні засоби кріплення. Вони використовуються для того, щоб швидко та якісно зафіксувати різні типи вантажів на будь-яких видах транспорту. Спеціальний натяжний пристрій (храповий механізм) служить для запобігання ослабленню стрічки або ланцюга, що закріплює вантаж на транспортному засобі під час його руху.

Ланцюгові стяжки, талрепи та ретчери застосовуються для ефективного натягу ланцюгів або стяжних стрічок, якими обв'язують вантаж. Незважаючи на простоту управління однією рукою, вони дозволяють працювати з робочим навантаженням до 21 тонни (у ряді випадків і більше).

 

Стяжні ремені зазвичай застосовуються для кріплення вантажу на транспортних платформах під час перевезення. Простота їх конструкції забезпечує надійну фіксацію та не вимагає спеціальних навичок для використання. За конструкцією стяжні ремені складаються з храпового механізму, який забезпечує натяг ременя, та м'якої поліестерової стрічки. У нашому виробництві використовується німецька стрічка, досить міцна для натяжного зусилля до 20т і досить м'яка, щоб ремені не пошкоджували вироби будь-якої маси.

Талреп відкритий та закритий

Талреп – це пристрій, який застосовується для стягування, точного натягу та фіксації різноманітних вантажів, кабелів або канатів між собою. Воно незамінне у тих ситуаціях, коли необхідно використовувати високу натяжну силу. Маса талрепу може змінюватись в межах від декількох грамів до декількох десятків тонн. Це означає, що з талрепи можуть використовуватися як для натягу шторних струн, так і для будівництва мостів та будівель.

Талреп закритий (із закритим корпусом) обладнується кінцевиками вилка-вилка і має підвищені характеристики міцності. Може використовуватись для проведення підйомно-транспортних робіт самостійно або у складі вантажозахоплювальних пристроїв.

У компанії «Гутман-Україна» ви зможете купити стяжні ремені, ланцюгові стяжки та талрепи (гвинтові стяжки) різного робочого навантаження вітчизняного та імпортного виробництва.