Лебідка електрична

Завдяки електроприводу лебідка електрична має високу вантажопідйомність, зручна та безпечна в роботі. Як правило, закріплюється на одному місці, буває стаціонарна або знімна (переносна). Лебідка може працювати як самостійне обладнання, або як частина комплектації кранів та інших підйомних пристроїв. Є багато областей промисловості, де застосовуються електролебідки для переміщення вантажів, наприклад, у гірській промисловості на шахтах та рудниках, на складах, при роботі у підвалах, колодязях, при виробництві рибальських суден та човнів. Особливо популярні вони на транспорті - електричні авто лебідки є у багатьох власників машин.

Устрій лебідки електричної

Лебідки відрізняються у конструкції, функціональності, але загальний принцип пристрою у них схожий. Типова електролебідка складається з чотирьох основних деталей – електродвигун, редуктор, барабан і гальмо, прикріплені до рами. Електролебідки не потребують складного додаткового догляду – щоб бути впевненим у справності механізму, достатньо періодично проводити його технічну перевірку. Купити електролебідку можна в компанії «Гутман Україна».

Технічні характеристики лебідок електричних
У різних моделей вантажопідйомність може становити від 0,1 т до 7,7 т. Потрібно враховувати, що в характеристиках вказується максимальне значення, що відповідає першому ряду намотування троса на барабан, з кожним оборотом воно знижується. Від величини тягового зусилля багато в чому залежить вартість лебідки.

Довжина троса електро лебідки може становити до 30 м, цей параметр вказує на відстань, з якої можна підтягти вантаж, або висоту, яку підвісити обладнання для вертикального підйому. Хоча барабан і має притискну планку для каната, щоб уникнути його зіскокування, потрібно залишати в намотуванні не менше п'яти витків. У деяких випадках виробники вказують швидкість навивки троса, а, відповідно, швидкість підйому вантажу, зазвичай – 5-10 м/хв. Крім того, важливо враховувати потужність електромотора (0,5 – 4 кВт) та напругу мережі (220 або 380 В).