Механізм тяговий монтажний Tirfor® серія TU

Механізм тяговий монтажний Tirfor® серії TU – це МТМ преміум класу французького виробника вантажопідйомного обладнання Tractel®.

Універсальна та переносна ручна лебідка Tirfor® серія TU – для підйому, натягу та позиціонування вантажів. Її можна використовувати для підйому, опускання, натягу та закріплення вантажу в усіх напрямках. Управління – однією людиною з використанням телескопічного важеля, що постачається у стандартній комплектації. Запасні зрізні штифти для захисту від навантаження поставляються також у стандартній комплектації.

Контакт для оперативного замовлення:

Ірина Лещьотна

+38 (095) 278-75-77 (приймальня)

irina@gutman.com.ua

НайменуванняВантажопідйомністьДовжина кабеляДіаметр кабелюМаксимальна вага переміщенняВага кабелю
кгмммкгкг/м
Tirfor® TU 8 Монтажно-тяговий механізм800208.312000.29 
Tirfor® TU 16 Монтажно-тяговий механізм16002011.524000.53 
Tirfor® TU 32 Монтажно-тяговий механізм32002016.340001.00 

Один з флагманських продуктів французької компанії Tractel® - tirfor® - відомий у всьому світі як КРАЩИЙ МОНТАЖНО-ТЯГОВИЙ МЕХАНІЗМ (МТМ), який іноді називають ще «жаба», здатний працювати в будь-якому положенні, на будь-якій висоті підйому з необмеженою довжиною канату будь-яких умов. Tirfor® безпечний, надійний та ефективний. Найкраще підходить для довгих підйомів, коли потрібна висока надійність та збільшена вантажопідйомність. Лебідка легко монтується, має захист від перевантаження та вимагає менше зусиль, ніж інші монтажно-тягові механізми.

 

Tirfor® особливо добре підходить для рятувальних операцій. Пожежні рятувальні команди по всьому світу покладаються на tirfor® для безпечного вилучення транспортних засобів, що застрягли, або переміщення важкого обладнання, що викликає небезпечні умови. Tirfor® може обслуговуватися однією людиною і простий у встановленні та використанні. Це також надійний інструмент для видалення дерев та у сільськогосподарському середовищі.

 

Tirfor® є одним з найуніверсальніших продуктів Tractel®, доступний у моделях для вантажно-розвантажувальних робіт та переміщення людей. Його можна використовувати при підйомі робочих платформ або на підвісних платформах, для натягу тросів, при монтажі сталевих силосів, при завантаженні або розвантаженні важкого обладнання, при монтажі ескалаторів, при встановленні трансформаторів, при підйомі та опусканні наметів і при огляді та технічному обслуговуванні різних конструкцій. При використанні разом із динамометром dynafor™ це ідеальне рішення для контролю зусилля на анкерній точці.

МТМ tirfor® TU - можна використовувати для підйому, опускання, натягу та закріплення вантажу в усіх напрямках.

Управління – однією людиною з використанням телескопічного важеля, що постачається у стандартній комплектації. Запасні зрізні штифти для захисту від навантаження поставляються також у стандартній комплектації.


■ Легкий та мобільний для використання в будь-якому місці
■ TU серія ПОВНІСТТЮ сумісна з EN13157
■ Забезпечення безпечної та надійної роботи в будь-якому напрямку: або по прямій лінії, або за допомогою відвідних блоків на необмеженій довжині
■ Зносостійкі затискні кулачки під час важких робіт збільшують термін служби каната
■ Захист від перевантаження для безпечної та надійної роботи
■ Швидка та проста установка та використання
■ Робоча вантажопідйомність може бути збільшена за допомогою блоків подвоєння вантажопідйомності
■ Позиціонування вантажу з точністю до міліметра
■ Система безпечного випуску троса
■ Вантажопідйомність: 800/1600/3200 кг
■ Доступний повний асортимент аксесуарів - блоки, відвідні шківи, анкери та котушки для тросів.

 

  • Технічні характеристики Tirfor TU 8.pdf download ( pdf, 93 Kb ) »
     
  • Технічні характеристики Tirfor TU16.pdf download ( pdf, 94 Kb ) »
     
  • Технічні характеристики Tirfor TU32.pdf download ( pdf, 88 Kb ) »
     
  • Інструкція Tirfor (T, TU) 2019 download ( pdf, 3816 Kb ) »