Ручний гідравлічний візок (рокла)


Ручний гідравлічний візок (рокла) – це спеціалізований візок складського типу, який оснащений гідравлічним вузлом підйому вантажів та переміщення їх на піддонах. Переваги ручного візка гідравлічного - підвищена маневреність, надійність конструкції, простота в управлінні. В управлінні рохли не потрібно спеціальних знань, які можуть знадобитися для керування складнішою за конструкцією технікою.


Гідравлічний візок ручний з високим підйомом – це візок складського типу, який спеціально обладнаний ножичним підйомом для того, щоб переміщати вантажі на піддонах. Такий візок просто необхідний там, де розвантаження та завантаження здійснюється прямо з високих вантажівок, фур, пандусів.

 

 

У найпоширеніших випадках візок ручний використовується для здійснення вантажно-розвантажувальних робіт на невеликих промислових або торгових складах, але також він може бути корисним і на великих складських майданчиках як допоміжне обладнання.

 

Ручні візки досить мобільні, тому не потребують додаткового обслуговування. Вони можуть переміщати вантажі масою до трьох тонн – це при тій підставі, що сам візок важить 100 кг. Дуже зручно користуватися ручкою візка, оскільки він виготовлений спеціально для того, щоб при перевезеннях забезпечувати максимальний комфорт для працівника.