Неймовірна ціна на Штабелер в Gutman


Штабелер ручний – використовують для складування та транспортування продукції, розміщеної на спеціальних палетах. Переміщення вантажів за допомогою штабелерів здійснюється на невеликі висоти та відстані.

Штабелер гідравлічний використовується для транспортування вантажів вагою до 1,5 т на висоту до 3000 мм. Найчастіше штабелери ручні гідравлічні використовуються в невеликих складських приміщеннях для складування піддонів з вантажами на невисокі стелажні конструкції. Широке поширення штабелерів пояснюється простотою обслуговування даних підйомних пристроїв та їхньою порівняно низькою вартість.

Основною причиною для того, щоб купити штабелер для свого підприємства є полегшення ручної праці персоналу. Єдиним недоліком даного пристрою можна вважати відносно низьку швидкість виконання вантажопідйомних операцій

.

У ролі органу управління штабелера виступає спеціальна ручка, яку називають насосним важелем. Зручність управління сучасним штабелером забезпечується завдяки наявності педалі, що дублює підйом вантажів вручну. Звертаємо вашу увагу, що для безперешкодного проїзду штабелюючої техніки підлога на складі повинна бути у повній чистоті. Навіть дрібне сміття здатне повністю заблокувати невеликі опорні ролики, якими оснащується гідравлічний штабелер.

Головними перевагами штабелерів гідравлічних є висока вантажопідйомна здатність, хороша маневреність, надійна конструкція, зручна система управління та можливість легко розгортатися навіть в умовах архітектурних обмежень.

Штабелер ціна та продаж

Для того, щоб купити гідравлічний штабелер, зверніться до торгових менеджерів компанії Gutman за телефоном, який вказаний на нашому сайті. Ціна залежатиме від конструктивних особливостей та технічних характеристик вибраного пристрою. Доставка обладнання здійснюється у найкоротші терміни.