Штабелери ручні гідравлічні Gutman

Штабелери ручні гідравлічні призначені для переміщення вантажів по складу та підйому їх на стелажі. Ручні штабелери мають високу маневреність і здатні проходити та розвертатися у найважчих місцях.

Контакт для оперативного замовлення:

Ірина Лещьотна

+38 (095) 278-75-77 (приймальня)

irina@gutman.com.ua

НайменуванняSDJ 1000SDJ 1025SDJ 1500
Вантажопідйомність (кг)1 0001 0001 500
Висота підйому (мм)1 6002 5001 600
Початкова висота захватів (мм)909090
Довжина захватів (мм)1 1001 1001 100
Ширина захватів (мм)550550550
Довжина всього (мм)1 6401 6401 640
Ширина всього (мм)740740740
Висота всього (мм)2 0501 8002 050
Власна вага (кг)230276276

Інструкція з експлуатації "Штабелери ручні" гідравлічні Gutman - напишіть заявку до нашого відповідального менеджера, і ми відправимо на вашу пошту інструкцію.

 

Штабелер - спеціальний механізм для транспортування, зберігання та штабелювання вантажу. Штабелери експлуатуються, коли необхідно підняти чи опустити вантаж на необхідну висоту, і навіть перемістити його у невелику відстань під час роботи різних складах.

Штабелер ручний гідравлічний просто незамінний на різних складських приміщеннях, у виробничих цехах, для того, щоб завантажити або розвантажити товар або вантаж із вантажних автомобілів, також для транспортування вантажу за складом та викладкою на стелажі.

Штабелери ручні гідравлічні - це відмінний вибір, чи то маленький, чи великий склад. Якщо має бути робота з вантажними піддонами, то вам потрібні ручні штабелери гідравлічні. Ручні штабелери експлуатуються на складах, коли необхідно працювати з двоярусними та триярусними стелажами. Підняти вантаж або перемістити штабелер гідравлічний ручний можна за допомогою оператора, а точніше його м'язової сили. Вантажопідйомність ручних штабелерів 1 т, а висота підйому до 3 метрів. За допомогою хитання гідравлічного важеля можна підняти вантаж із землі. Найбільша його відмінність і перевага в порівнянні з візком у тому, що ручні гідравлічні штабелери можна підняти на висоту до 3 метрів.

Перевагою штабелера ручного гідравлічного є дуже висока зручність використання, висока маневреність, доступна ціна. Також для роботи зі штабелером не потрібна спеціальна підготовка.

Для гарної роботи та без перебоїв штабелера ручного гідравлічного потрібна профілактика. Щомісяця перевіряти мастило та регулювання ланцюга. Здійснювати ретельну перевірку всієї гальмівної системи та колеса на зношування їх опор. Також дуже важливо перевіряти мастило тертьових частин штабелерів. Олію гідровузла потрібно міняти раз на шість місяців.

Дуже важливою є серйозність вибору такого співвідношення, як висота/вантажопідйомність штабелера ручного. Тому що ці показники нерозривно пов'язані між собою і кожен досить важливий у роботі зі штабелером. Тому обирати їх потрібно лише разом. Ще дуже важлива характеристика – це остаточна вантажопідйомність, тобто максимальна висота, яку можна підняти вантаж з допомогою штабелера.

Штабелер ручний гідравлічний купити за доступною ціною та на будь-який вибір. Ми гарантуємо якість, простоту та зручність в експлуатації.