Траверса, що обертається

Траверса, що обертається, дозволяє легко повертати при переміщенні важкі, негабаритні вантажі. При регульованій ширині захвату вантаж акуратно піднімається, обертається і дбайливо фіксується в потрібному положенні. Кут повороту вантажу до 360° за досить високої швидкості обертання траверси

Контакт для оперативного замовлення:

Григорій Гуминюк 

+38 (050) 381-52-70

grigori@gutman.com.ua  

">

 

 

Пристрій, що обертається, - траверса, яка підвішується до гакової конструкції вантажопідіймального крана. У конструкції траверси використовується електродвигун, що обертає диски на її кінцях. До дисків прикріплюються текстильні стрічкові стропи (або ремені). Стропи охоплюють вантаж, який необхідно підняти або перевернути. Коли стропи починають рухатися при обертанні приводних дисків, вантаж обертається чи переміщається. Двигун із циліндричною зубчастою передачею для обертання дисків розміщений у самій траверсі.
Пристрій, що обертається, керується радіопультом. Для обертання довгомірних вантажів, наприклад, звареної балки мостового крана, можна застосовувати разом холосту траверсу, без приводу, і траверсу, що обертаються, з електроприводом.
Стандартне обладнання з вантажопідйомністю від 1 до 10 т, нестандартне – на замовлення.