Гідравлічний підйомник залізничних поїздів

Підйомник залізничних поїздів – це система, яка може узгоджено підняти весь поїзд повністю, що дає можливість замінювати запчастини, що знаходяться під шасі або корпусом вагона та здійснювати технічне обслуговування. Залізнична підйомна система складається з домкратів, які піднімають вагон у спеціальних точках підйому, що розташовані по чотирьох кутах. Залежно від довжини поїзда вона складається з 4 – 8 – 12…32 домкратів та єдиного блоку управління.

Контакт для оперативного замовлення:

Григорій Гуминюк 

+38 (050) 381-52-70

grigori@gutman.com.ua  

Режими роботи гідравлічного підйомника

- Індивідуальна робота: переміщення вільних лап витягу, регулювання лап перед підйомом або переміщенням їх в основну позицію після підйому.

- Спільний підйом: одночасне підіймання / опускання поїзда лапами, поміщеними в точках підйому. У режимі спільного підйому з комп'ютера, що управляє, перевіряється синхронність роботи обладнання і коригується, якщо є відхилення, які перевищують допустимі значення.

- Сервісний режим: забезпечує можливість корекції помилок системи або безпечне опускання поїзда у разі надзвичайних подій (перевищення допустимих відхилень синхронності, перевантаження домкратів та інші помилки системи).

Сталевий каркас домкратів забезпечує його надійність – опорна конструкція здатна витримати ексцентричне навантаження; підшипник підйомного шпинделя та підйомного приводу розміщені на ньому зверху. Підйом виконується підйомним валом з трапецеїдальним різьбленням, розміщеним у металевому корпусі. Шпинделі захищені від забруднень гумовими гармошками. Безпечне піднесення забезпечується подвійною підйомною гайкою на валу, виготовленою зі сплаву бронзи з гарними ковзними властивостями. Домкрати можуть переміщатися фіксованими напрямними або на своїх власних гідравлічних візках.

Електрична система підйомника залізничних поїздів складається з центрального пульта керування та домкратів, які мають однакове електрообладнання та легко з'єднуються роз'ємами.

Діапазон розмірів залізничних підйомних систем:


Потужність домкратів: 6-25 тонн
Кількість домкратів: 4-32 шт.
Розташування: у приміщенні
Напруга живлення: 400 В/50 Гц
Нижнє становище лапи: 250-350 мм
Верхнє положення лапи: 1800-2500 мм
Синхронність підйому: 3-20 мм (регульована)


Устаткування для забезпечення безпеки залізничного витягу:
- Кнопка аварійної зупинки на кожному домкраті та центральній панелі управління
- Робочий кінцевий вимикач
- датчик аварійного кінцевого положення
Система контролю синхронності та вимкнення
- захист від навантаження
- датчик зносу підйомної гайки
- датчик перешкод

Варіанти залізничних підйомних систем:
- Гнучка ходова частина на напрямних для переміщення
- Гідравлічна підйомно-ходова частина для переміщення бетонними покриттями
- Система приводу із частотним перетворювачем
- Центральний пульт управління із сенсорним екраном
- Відображення на дисплеї навантаження та висоти кожного домкрата
- Підвісний пульт керування
- Автоматична мастило