Канатні (стрічкові) текстильні стропи

Текстильні стропи - це вантажопідйомні пристрої, що відповідають сучасним вимогам при виконанні різних вантажних та розвантажувальних робіт. Текстильні канатні стропи виготовляються з дуже міцної синтетичної тканої стрічки з поліестеру, до 300 мм шириною. Текстильна канатна стропа кодуються кольором відповідно до норм CE і мають запас міцності 7:1.

 

Основні переваги текстильних стропів:

  1. Збереження вантажу. Головна перевага – найменше пошкодження вантажу при його переміщенні та підйомі за рахунок експлуатації текстильних стропів.
  2. Невелика вага. Працюючи зі стропами, вантажопідйомність яких велика, можна побачити, що текстильні стропи набагато легше строп металевих. Легко переміщати чи чіпляти вантаж до крана.
  3. Безпека. Канатна текстильна стропа не має металевих волосків, що стирчать, які можуть призвести до травми. Завдяки цьому працівникам безпечно працювати з цим обладнанням.
  4. Висока зносостійкість. Текстильні стропи мають високу зносостійкість. Їх можна легко і швидко відновити у свій первісний вигляд після будь-якої деформації. Також текстильні стропи стійкі до впливу різних хімічних матеріалів, таких як луги, кислоти, окислювачі та ін.
  5. Компактність. Текстильні стропи мають досить велику компактність. Їх дуже просто переміщати, а також зберігати. Їм можна надати будь-якої форми, яка вам потрібна.


Канатні текстильні стропи експлуатуються для підняття та фіксування вантажів до гаків спеціальних машин для підняття вантажу, а також для транспортування вантажів великих габаритів.