Стропи текстильні купити у виробника Gutman

Стропа текстильні – це новий крок у вантажопідйомних пристроях. Виконуючи різноманітні вантажні та розвантажувальні роботи, вони повністю відповідають сучасним вимогам. Основним матеріалом для виготовлення є синтетична поліестерова надміцна ткана стрічка, ширина якої становить приблизно 30-300 мм.

Стропа текстильні: ціна, продаж та доставка (Україна)

Не розгубитись при виборі текстильних строп та допомогти зробити вам правильну покупку допоможуть у "Гутман Україна". Кваліфіковані фахівці допоможуть у підборі строп для керування Вашим вантажем, нададуть професійну консультацію та найкращу ціну на текстильні стропи. Також Ви можете вивчити на сайті всю цікаву для вас інформацію щодо пристрою.

Стропи текстильні купити можете зробивши самостійно замовлення в нашому відділі, або скориставшись допомогою (консультацією) з продукції, що Вас цікавить.

Стропи текстильні стрічкові та їх переваги


Пріоритетність використання текстильних строп полягає в наступному:

  • Безпека вантажу. Вантажі, що відрізняються крихкістю, зазнають набагато менше збитків при підйомах. Це беззастережний плюс у використанні текстильних строп.
  • Малогабаритність. Стропа текстильна СТП відрізняється малою вагою. Вони набагато легші за стропи з металу. Набагато легше відбувається рух самого стропа, він легше заводиться під вантаж і легше чіпляється до гака. Вони економлять фізичні сили працюючого з ними і зводять до мінімуму час, що витрачається на розвантаження та навантаження.
  • Вони безпечніші. На них не стирчать металеві волоски, які можуть травмувати людину. Якщо ви дбаєте про безпеку працюючих, то текстильні стропи – оптимальний вибір.
  • Стійкість до ушкоджень. Строп текстильний петльовий більш довговічний, ніж металевий. Вони набагато менше деформуються і легко набувають первісного вигляду.
  • Стропа текстильна стрічкова компактна. Їх можна зберігати у згорнутому стані, не витрачаючи при цьому багато місця. Їх набагато простіше згорнути акуратно. Також не варто хвилюватися, що після того, як ви їх повернете, вони втратить колишню форму. Вони без проблем згортаються і розвертаються, не деформуючись при цьому.