Скоба такелажна / Такелаж


Слово «такелаж» утворене від голландського "takel" – оснащення, і раніше вживалося у значенні оснащення морського судна. В даний час такелажні скоби – це інструменти та технічні пристрої, які використовуються для підйому та переміщення різноманітних вантажів.

Найпростіші такелажні пристрої - це ланцюги, канати та троси. У будівництві під такелажем маються на увазі затискачі, гаки, такелажні скоби, анкери, рим-гайки і т.д. Одним із найважливіших елементів такелажу є такелажна скоба, яка використовується для безпосереднього приєднання тросів, канатів, ланцюгів.

Скоба такелажна виконується з нержавіючої сталі і буває наступних модифікацій: такелажна скоба з гвинтовими штифтами, яка використовується при виконанні тимчасових завдань, такелажна скоба з запобіжними болтами (з гайкою і шплінтом) для постійного застосування, яка стане в нагоді також в тих випадках. вантаж може безпосередньо насуватися на сам штифт і крутити його. Ланцюгові (або D-подібні) такелажні скоби застосовуються в основному в одноплечих вантажопідйомних системах, а якірні та дугоподібні такелажні скоби застосовуються зазвичай у багатоплечих системах.

Правильно вибрати такелаж, значно заощадивши час та кошти, вам допоможе наш сайт. А скоби такелажні купити можете звернувшись до нашого відділу продажу, ціна на такеладні скоби Вас приємно здивує.