Стропи канатні


Канатні стропи є конструкцією, в основі якої лежить петля з коушем на одному кінці з пристосуванням для захоплення на іншому. Їх функцією є забезпечення швидкого, надійного та зручного закріплення вантажів безпосередньо перед підйомними операціями або операціями з переміщення.

 

В основі строп цього виду лежить м'якосерцевий канат із заплетеними кінцями (або спресованими втулкою з алюмінію). Ці пристрої мають мінімум два канати, що з'єднуються на ланці для підйому вантажу, і дві або чотири гілки.


Петльові канатні стропи мають по петлі з обох боків. Сильне та якісне кріплення в даному випадку може бути забезпечене його проходом через отвір або кільце. Температурний діапазон експлуатації стропів досить високий. Канатні стропи підходять для навантажень практично будь-якого типу. З іншого боку, з ніжним та тендітним вантажем краще не працювати за допомогою стропів цього виду, тому що вони самі важкі та габаритні. Вони також не підходять для роботи у зонах активності хімічних реагентів.

 

Стропи канатні – ціна залежить від типу


Вартість строп залежить від їхнього типу. Вони бувають одно-і багатогілкові, кільцеві та петлеві. Існують універсальні канатні стропи, які дозволяють фіксувати вантаж за рами, отвори, петлі, кільця, вуха та інші елементи, таким чином утворюються кілька гілок. Завдяки цьому стає можливим фіксування вантажів різних габаритів.


Стропи канатні, ціна на які також залежить від їх габаритів, можна легко і швидко купити в компанії Гутман. Спеціалісти нашої компанії, які мають досвід у продажах вантажопідйомної техніки, проконсультують Вас щодо технічних характеристик строп усіх видів, запропонують найкращу ціну та нададуть кваліфіковану допомогу у підборі та купівлі того виду строп, який підійде для Ваших робіт.

Стропи канатні вантажні - що потрібно знати при покупці


Найважливішими характеристиками строп канатних вантажних є їх максимальні робочі навантаження, довжина, кількість строп, а також відповідність вантажопідйомним пристроям, що використовуються.

 

Вантажні канатні стропи використовують для підйому та переміщення особливо великих вантажів зі значною масою. За допомогою цих пристроїв до гаків вантажопідйомних машин фіксується вантаж. Стійкий до динамічних навантажень, такелаж такого плану є надійним, міцним та стійким, раптове руйнування для строп виключено.

Компанія Гутман займається реалізацією такелажів різних типів. Ми надаємо в необхідних замовникам обсяги не тільки якісного обладнання, а й відповідних комплектуючих та додаткових пристроїв для керування всіма типами вантажів.